آموزش پاک کردن اصولی خط سفید روی پارکت و رفع خراش پارکت

رفع خطوط سفید در کف چوب سخت

مرحله اول:

سندروم خط سفید اغلب در لبه‌های کفپوش های چوب سخت وجود دارد. این اتفاق می‌افتد زمانی که پایان، معمولاً مبتنی بر آب، کشش، ترک و جدا از چوب است. خطوط سفید را می‌توان با انجماد و انبساط حذف کرد.

همچنین می‌توانید از طبقه‌بندی و بازپرداخت کل کفایت استفاده کنید تا بخشی از زمین را در مناطق سفید پوستان باز کنید.

مرحله دوم:

پاک کردن تمام اشیاء متحرک خارج از منطقه و جارو کردن کف را برای حذف آوار و گرد و غبار. ناخن‌های ناخن را از ناخن‌ها بیرون بکشید تا بتوانند به سنگ شکن و یا بافر آسیب برساند. از نوار نقاش استفاده کنید تا ورق‌های پلاستیکی را در بالای درهای اتاق آویزان کنید. از پارچه‌های خیاطی یا نوار رنگی استفاده کنید تا از پخش گرد و غبار در سراسر خانه جلوگیری شود.

مرحله سوم:

ساندویچ طبل خود را با کاغذ پوست ۶۰-۸۰ گرمی مناسب قرار دهید. ماسک گرد و غبار، عینک محافظ و حفاظت از گوش خود را بگذارید.

نوک سندر را به‌طوری که درام از کف خارج شود، سپس آن را شروع کنید. آن را به آرامی روی زمین بچرخانید، همان‌طور که آن را در جهت گرانشی از چوب به سمت جلو حرکت می‌دهید و در قسمت‌های سفید بین تخته کف می‌روید.

مرحله چهارم:

هر یک از مناطق سفیدپوست را از بین برده و ساندویچ را با اسکرابر خود از بین ببرد. در صورت لزوم، لبه‌های کف، دیوارها را با لبه سندر بپوشانید. زمانی که به پایان رسید، منطقه را به‌طور کامل خلاص کنید.

خط سفید روی پارکت , آموزش پاک کردن خط سفید روی پارکت, رفع خراش پارکت, آموزش پاک کردن خراش روی پارکت, چگونه خط و خراش روی پارکت را از بین ببریم,

مرحله پنجم:

با استفاده از بتونه چوبی که با رنگ تخته کفپوش مطابقت دارد، هر شکاف یا شکاف را در چوب پر کنید. تمام کف، دیوارها و سقف را به‌طور کامل خلاص کنید تا گرد و غبار چوب و آوار را از بین ببرید.

کفپوش های چوب را با یک پارچه بامبو پاک کنید، نه یک پارچه مرطوب که می‌تواند تخته‌های کف را کاهش دهد و دانه دانه چوب را بشکند.

مرحله ششم:

ابتدا چوب خود را آزمایش کنید روی یک کفپوش که معمولاً با مبلمان پوشانده شده است. اگر رضایت بخش باشد، لکه را با یک برس بر روی همه مناطق ماسه‌ای، با دانه چوب کار کنید. دستورالعمل‌های سازنده را برای زمان خشک کردن دنبال کنید. در حین فرآیند رنگ آمیزی و خشک کردن، منطقه را به خوبی تحت تهویه قرار دهید.

مرحله هفتم:

با استفاده از کاغذ پوست ۱۰۰ تا ۱۲۰ گرمی، رنگ آمیزی کنید. این چوب را برای پذیرش پلی اورتان آماده می‌کند، بنابراین به درستی پیوند می‌خورد.

مرحله هشتم:

پلی اورتان را روی ناحیه‌های تازه رنگ آمیزی کنید و از گوشهٔ دور اتاق شروع کنید و راه خود را به طرف درب ببرید. بگذارید این حداقل برای چهار ساعت خشک شود اگر بعد از اولین کت دانه دانه کمی افزایش پیدا کند، مناطق را به آرامی ماسه را ماساژ دهید.

مرحله نهم:

کف را به راحتی با یک پارچه مرطوب، سپس یک پوشش دوم از پلی اورتان را اعمال کنید. اجازه دهید آن را یک شب قبل خشک کنید.