پهن برگان متداول | معرفی چوب پهن برگان متداول |

پهن برگان متداول 

در فرآیند شناسایی چوب، همه چیز می تواند زمانی که با صدها و صدها گونه ممکن مواجه کمی خسته است. با این حال در زمینه جنگل روزمره است که اکثر مردم در ایالات متحده و کانادا به احتمال زیاد روبرو ، لیستی از جنگل ممکن است که معمولا کوتاه تر است. این مقاله است که به منظور عمل به عنوان نوعی از ” صخره یادداشت” برای کمک به مقابله با شایع ترین (و امیدوارم، آشکار ) پرسش از شناسایی چوب.

۱٫ بلوط نظرات: این چوب است در همه جا! شانس هستند ، چیزی ساخته شده از این چوب در پرتاب یک سنگ از جایی که شما نشسته در حال حاضر وجود دارد . آن را برای کابینت استفاده می شود، مبلمان، کف پوش ، تر و تمیز ، درب، و فقط در مورد هر چیز دیگری که می توان از چوب ساخته شده است! این بسیار اغلب رنگ آمیزی رنگ قهوه ای مایل به قرمز متوسط ، پس از آن ممکن است کمی تیره تر از نمونه اولیه تصویر به سمت چپ. Lookalikes : گنجشک ( فاقد اشعه برجسته که در بلوط پیدا شده است ). همچنین، این مقاله در تشخیص قرمز بلوط از بلوط سفید را ببینید.

۲٫ افرا نظرات: این چوب به رنگ روشن دیده می شود تقریبا به اندازه بلوط، و معمولا رنگ تیره رنگ آمیزی نیست ، اما یک طبیعی سفید کرم نگه داشته و یا گاهی اوقات رنگ آمیزیکهربا به رنگ زرد . آن را به امری عادی در مبلمان، کف پوش ، تر و تمیز ، و در مکان که در آن یک چوب با رنگ روشن رنگ پریده مورد نیاز است. قطعات Quartersawn با ظاهر کک مکی به طور معمول در صفحات میز و بلوک قصاب استفاده می شود. Lookalikes : توس ( به طور کلی دارای اشعه باریک تر از کسانی که در افرا) . کاج (به طور کلی بسیار سبک تر و نرم تر از افرا، و با رنگ بیشتر آشکار در حلقه رشد ). همچنین، مقاله در مورد تفاوت بین سخت چوب افرا نرم را ببینید.

۳٫ گردو نظرات: معامله واقعی است. گردو منحصر به فرد است که در آن یکی از تنها جنگل است که به طور طبیعی غنی، عمیق شکلات قهوه ای (هر چند گاهی اوقات می تواند کمی سبک تر و همچنین می شود ) است. این تقریبا هرگز رنگ آمیزی، و بسیار محبوب برای استفاده در مبلمان است. آن را نیز غیر معمول برای دیدن گردو مورد استفاده در قطعات روکش است. Lookalikes : چوب ماهون ( گاهی اوقات آن را بسیار تاریک رنگ آمیزی و رنگ می توانید بسیار شبیه به گردو به نظر می رسد ). گردوی سفید ( گاهی به نام ” سفید گردو، ” آن را مربوط به گردو ، اما کمرنگ در رنگ و بسیار سبک وزن است ).

۴٫ گیلاس نظرات: ظریف ظاهر قهوه ای مایل به قرمز از گیلاس است که معمولا در مبلمان خوب دیده می شود و تر و تمیز. آن را نیز غیر معمول برای دیدن گیلاس استفاده می شود در قطعه روکش است. همراه با سیاه گردو آن را یکی از پهن برگان برتر در ایالات متحده است. آن را گاهی اوقات فقط کمی تیره تر به آن ظاهر مسن تر را رنگ آمیزی . Lookalikes : صنوبر ( صنوبر رنگ آمیزی می تواند تقریبا غیر ممکن است بگویید به غیر از گیلاس) . 

۵٫ توس نظرات: اغلب به عنوان تخته سه لا دیده می شود. توس نیز تمایل به موسیقی پاپ در مبلمان و محصولات چوبی بیش از حد. Lookalikes : افرا ( به طور کلی دارای اشعه گسترده تر از کسانی که در توس) . گیلاس ( الگوهای دانه خیلی مشابه هستند ، و اگر توس رنگ آمیزی شده است، می توان آن را دشوار به غیر از گیلاس) .

۷٫ صنوبر نظرات: این چوب های جنگلی ابزار ارزان قیمت است که در یک numer از برنامه های کاربردی، مانند قاب مبلمان أبهلسترد، روکش استفاده می شود، می باشد و همچنین رنگ آمیزی به تقلید دیگر پهن برگان پر هزینه تر است. Lookalikes : گیلاس (اگر صنوبر است رنگ آمیزی شده است ، آن را تقریبا غیر ممکن است بگویید جدا از گیلاس)