ده تا از بهترین چوب هایی که شما هرگز نشنیده اید |

Mopane ( mopane Colophospermum ) چرا شما آن را دوست دارم: این چوب دارای کیفیت صوتی عالی ( تعداد زیادی از بالقوه در اینجا ) ، آن را بسیار متراکم، تبدیل زیبا، و این می تواند رنگ و دانه الگوهای جالب است. چرا شما هرگز از آن شنیده : این سخت است برای پیدا کردن، معمولا فقط در تکه های کوچک و شاهد تبدیل کرد. همچنین، این بسیار گران است، و نه بیش از حد بسیاری از مردم آماده به صرف مقدار زیادی از پول بر روی یک چوب که آنها هرگز از ، تلفظ بسیار کمتر شنیده ام می باشد. خیلی بد ، از آن یک چوب های جنگلی ستاره ای است

زمرموزه ( زمرموزه tomentosa در ) چرا شما آن را دوست دارم: در میان مطلق سبک ترین جنگل دسترس است، اما به عنوان پلی استایرن – نرم به عنوان بالسا است. این نیز یکی از جنگل پایدار ترین با توجه به رطوبت و دارای حرکت بسیار پایین در خدمات. آن را مانند یک علف هرز رشد می کند، و درختان غالبا رشد کشت و زرع. چرا شما هرگز از آن شنیده : ژاپنی به نظر می رسد استفاده از آن همه تا قبل از هر کس دیگری می تواند دست خود بر روی آن. این منصفانه است ، به عنوان چوب به سادگی باید به بالاترین پیشنهاد ، و زمرموزه در ژاپن باارزش و مورد استفاده برای تمام انواع چیزهای .

قلب سبز ( Chlorocardium rodiei ) چرا شما آن را دوست دارم: Greenheart چوب از افراط است. به طور کلی ، آن را احتمالا قویترین چوب در کل جهان (به طور جدی )، با خارج از نمودار MOE و MOR و قدرت خرد کردن . این شهر همچنین دارای مقاومت پوسیدگی استثنایی و ویژگی های آب و هوایی ، به خصوص در محیط های دریایی . چرا شما هرگز از آن شنیده : این مسائل فقط یک درد به کار با است. آن را سخت به چسب ، سخت به را دیدم، و آن را نیز سخت برای پیدا کردن .

Chakte Viga ( platyloba و گل ابریشم ) چرا شما آن را دوست دارم: خیلی به عشق … Chakte Viga است آکوستیک کیفیت بزرگ / مربوطه به اهنگ صدا ، آن را مانند یک رویا تبدیل می شود، آن را به یک رنگین کمان ظریف است که به هر قطعه اضافه می کند پیچیدگی است. اما بهتر از همه ، تکه با رنگ orangish یا مایل به قرمز را می توان یافت ، و رنگ در واقع طول می کشد، است که بیش از می تواند در مورد برخی دیگر * سرفه، Padauk ، سرفه * جنگل است. چرا شما هرگز از آن شنیده : همچنین به نام Paela می رود . آن را می توانید در سمت گران برای یک چوب که ناشناخته برای بسیاری از باشد.

برمه بلک وود ( cultrata Dalbergia ) چرا شما آن را دوست دارم : آیا کم عمق که عاشق یک چهره زیبا ؟ این چوب زرق و برق دار است … این در مورد آن . الگوی دانه کاملا منحصر به فرد و کاملا دشوار است به تقلید یا تعویض با دیگری است ، چوب، گمان می کنم نزدیک ترین رقابت خواهد بود Pheasantwood . چرا شما هرگز از آن شنیده : این به ندرت در دسترس است، و زمانی که آن را ، آن را معمولا گران است. مردم احتمالا شکل آن گرین بینز آبنوس از نوعی است، اما آن یک حیوان کاملا متفاوت است!

کویر درخت اهن ( tesota Olneya ) چرا شما آن را دوست دارم: اگر شما یک چاقو ساز ، شما احتمالا از این چوب شنیده ام قبل از. بقیه جهان نمی سرنخ ندارد. این چیزهای ابعادی پایدار آن را تقریبا ترسناک است. این فقط حرکت نمی کند. این شهر همچنین دارای رنگ های شگفت انگیز ، graining ، و فوق العاده برای تبدیل است. چرا شما هرگز از آن شنیده : خود درخت رشد می کند بسیار کوچک و کج است، به طوری قطعه بسیار محدود ، گران و کوچک هستند. این مسائل است بهترین برای کسانی که پروژه های کوچک فوق العاده ویژه شما در پشت ذهن خود را داشته ام استفاده می شود.

پسته ( پسته ) چرا شما آن را دوست دارم: فقط به آن نگاه ! این همه چیز برای رفتن آن : رنگ جالب با بسیاری از تغییرات و راه راه که تقریبا یک گورخر به شرم. چرا شما هرگز از آن شنیده اغلب مردم مانند درختان پسته خود برای، خوب ، پسته است. آنها نمی خواهند به آنها قطع چون شما می خواهید برخی از چوب ! این است که به شما هزینه …

سیاه و سفید ملخ ( کاذب آکاسیا ) چرا شما آن را دوست دارم: را فراموش کرده ام ها Ipe . چرا ما نیاز به رفتن به یک قاره های مختلف برای دریافت سخت، چوب بادوام هنگامی که ما یکی از سمت راست در حیاط خلوت خود ما داریم؟ این مسائل به طول می انجامد و طول می کشد ، و بر خلاف دام های اهلی دیگر مانند اوسیج نارنجی، آن را در واقع در اندازه های چوب قابل استفاده برای قیمت مقرون به صرفه در دسترس است. چرا شما هرگز از آن شنیده : من که چرا بیشتر مردم در مورد نمی دانم و استفاده از سیاه ملخ گیج. بخش هایی از اروپا گرفتار در، و در حال حاضر شروع به مزارع سیاه ملخ را جایگزین پهن برگان مناطق گرمسیری .

Katalox (SPP Swartzia . ) چرا شما آن را دوست دارم: مانند آبنوس، اما نه آن قیمت ؟ سپس شما Katalox دوست دارم. برخی از قطعات می تواند فقط در مورد یک تیره به عنوان آبنوس واقعی ، تنها با یک اشاره از بنفش. قطعات دیگر می تواند یک قهوه ای مایل به قرمز با رگه های سیاه و سفید. بنابراین عمق در جنس Swartzia ، چیزی برای همه در اینجا وجود دارد! چرا شما هرگز از آن شنیده : این بیش از حد اغلب وارد نشده ، و بسیاری از تخته یک مقدار مضحک از برون چوب در آنها، بنابراین شما باید به شکار برای بهترین قطعات. شاید مردم فکر می کنم بیش از حد خوب درست باشد برای پیدا کردن یک چوب آبنوس مانند تیره هزینه قدر کمتر از معامله واقعی است. باور کنید .

Macacauba (SPP Platymiscium . ) چرا شما آن را دوست دارم: این چوب بارگذاری رنگارنگ است، با بسیاری از قطعات داشتن قرمز غنی و پرتقال در با رگه های قهوه ای و سیاه و سفید تیره تر از exquisiteness مخلوط می شوند. برخی جنگل برای رنگ خود را دوست داشت، برخی دیگر برای رگه و خطوط خود را دوست داشت. Macacauba هر دو . ( و آن را ارزان به بوت. ) چرا شما هرگز از آن شنیده : این چوب زیبا تحت برخی از بدترین نام مطلق در این سیاره پژمرده شده است. ( من یک سرنخ چگونه Macacauba را تلفظ کنند ندارد. ) دیگر نامها زشت این چوب با رنج عبارتند از: Macawood ، هورمیگو و کایوتی . به تازگی یک نام بازاریابی ظاهر شده است و آن را من امیدوارم که چیزی برای آن کار می کند “نارنجی عقیق. ” : سیندرلا نیاز به گرفتن برخی از توجه به خوبی سزاوار.